Міжнародний фестиваль сучасної скульптури Kyiv Sculpture Project перенесено на 2015 рік
02 квітня 2014

 

За два з половиною місяці конкурсу на участь в Основному проекті KSP 2014 свої проекти надіслали понад 200 митців із сорока країн світу, серед яких Австрія, Великобританія, Греція, Німеччина, Португалія, Польща, Румунія, Франція, Швейцарія, Індія, Китай, США, Бразилія та ПАР. Близько половини заявок надійшло з України.
 

Оцінювала заявки відбіркова комісія, до складу якої увійшли Хелен Фебі (головний куратор Yorkshire Sculpture Park та Спеціального проекту Kyiv Sculpture Project), Катерина Тейлор (куратор Основного проекту KSP, засновник Платформи для сучасного мистецтва Kadygrob_Taylor ), Олеся Островська-Люта (куратор, арт-менеджер), Михайло Рева (скульптор, архітектор, заслужений художник України), Антон Бєлов (директор Центру сучасного культури “Гараж”) та Володимир Кадигроб (арт-менеджер, директор Kyiv Sculpture Prоject, засновник Платформи для сучасного мистецтва Kadygrob_Taylor).


Отже, до шорт-листа фестивалю увійшли Флавіо Серкейра (Бразилія), Валеріан Ганьєр (Франція), Павел Ковзан (Польща), Оскар Абрагам (Венесуела/Нідерланди) та митці з України: колектив Відкрита група, Беата Корн, Саша Курмаз, Катя Лібкінд, Віктор Сідаков.

«Ми хочемо подякувати всім митцям, що надіслали свої заявки,  і партнерам проекту, що допомагали у підготовці до другого міжнародного фестивалю сучасної скульптури. Ми хочемо вибачитися перед киянами за те, що фестиваль не відбудеться цього року.  Обіцяємо зробити все можливе, щоб у 2015 році подія пройшла на найвищому рівні», – говорять організатори міжнародного фестивалю сучасної скульптури Kyiv Sculpture Project.

У 2014 році організатори KSP готують освітній проект, присвячений публічному мистецтву та розвитку міського середовища. Детальну інформацію буде оприлюднено пізніше.

 

 

Фото: Рудольф Краєвський